Син Вернидуба прокоментував призначення батька на пост тренера "Шахтаря"


Захисник Віталій Верндиб прокоментував чутки про призначення свого батька на пост головного тренера солігорського "Шахтаря", зізнавшись що переговори провалились

Про це повідомляє Azerisport.com. Об этом сообщает kh-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Син легендарного тренера луганської "Зорі" Юрія Вернидуба Віталій прокоментував можливе призначення свого батька в солігорський "Шахтар".

"Були переговори, але нічим не завершилися. Батько поки ні з ким не домовився. Сподіваюся, він зробить правильний вибір ", — сказав захисник.

Вернидуб був головним тренером "Зорі" з осені 2011 року. В кінці травня 2019 року він залишив луганський клуб, а його місце зайняв Віктор Скрипник.

Під керівництвом Вернидуба "Зоря" вперше в історії виграла бронзові медалі чемпіонату України, а протягом останніх сезонів луганчани стабільно фінішували у верхній п’ятірці, завдяки чому брали участь в Лізі Європи.

  • 1 листопада повідомлялось, що відомий український тренер Юрій Вернидуб найближчим часом стане тренером солігорського "Шахтаря".
  • У серпні екстренер луганської "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував чутки про перемовини з київським "Динамо".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/syn_vernyduba_prokomentuvav_pryznachennya_batka_na_post_trenera_quotshakhtaryaquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя