У Росії визнали перевищення радіаційного фону після вибуху біля Архангельська

У Росії визнали перевищення радіаційного фону після вибуху біля Архангельська Фото: afp.com

Водночас повідомляється, що опубліковані дані тільки по зовнішньому гамма-фону, даних по вимірах випадінь радіонуклідів немає, інформує "Громадське". Об этом сообщает ЕВРОПЕЙСКАЯ РОССИЯ со ссылкой на СМИ.

"8 серпня Архангельською територіальною системою АСКРО в 6 з 8 пунктів Северодвінська зафіксовані перевищення потужності дози гамма-випромінювання в 4-16 разів у порівнянні з фоновими значеннями ПАЕД для даної території", — повідомив начальник Управління Росгідромету Юрій Пєшков.

Так, середнє значення фону для Северодвінська становить 0,11 мкЗв/год. Після різкого стрибка значення стали зменшуватися, і згодом радіаційний фон в місті нормалізувався і становив від 0,13 до 0,16 мкЗв/год. В Архангельську перевищень ПАЕД в цей день зафіксовано не було.

Нагадаємо, що на військовому полігоні на півночі Росії стався вибух під час випробування рідинної реактивної рухової установки.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_rosii_vyznaly_perevyshchennya_radiatsiynogo_fonu_pislya_vybuhu_bilya_arhangelska_299250.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя