Каспрука допитали в НАБУ щодо отримання ним елітного пентхаусу у якості хабара

Міський голова Олексій Каспрук побував на допиті у Львові в Національному антикорупційному бюро України. Об этом сообщает facts-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Причиною виклику Каспрука до НАБУ став сюжет телеканалу «Чернівецький промінь» в якому журналісти розповіли про схему отримання хабара міським головою. Журналісти стверджують, що за «сприяння» забудовнику з Каспруком розрахувались квартирою-пентхаусом у новобудові в Чернівцях.


Елітний пентхаус нібито придбали родичі Каспрука, на яких він оформлений. Але вони, за дивним збігом обставин, не змогли назвати ні суму за яку його придбали, ні під’їзд де знаходиться квартира, ні навіть поверх, хоча стверджували, що були в цій квартирі.


Звісно, якщо не спіймали за руку під час оборудки, довести такі види хабарів важко, тож Каспрук відчуваючи свою безкарність, впевнений, що НАБУ не вдасться довести отримання ним хабара.
Джерело статті: “https://times.cv.ua/2019/07/10/kaspruka-dopytaly-v-nabu-schodo-otrymannya-nym-elitnoho-penthausu-u-yakosti-habara/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя