Олег Тягнибок у Чернівцях спілкувався зі студентами та викладачами ЧНУ про економічний націоналізм та українські реалії (ФОТО+ВІДЕО)

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! /

Свою першу зустріч на Буковині, яка пройшла 12 березня, у вівторок, голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок провів у Чернівецькому Національному університеті ім. Юрія Федьковича. Спілкуючись з професорсько-викладацьким складом і студентами економічного факультету та факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ на тему «Економічний націоналізм – українські реалії», лідер свободівців детально зупинився на тому, що з точки зору націоналістів. потрібно зробити для відновлення української економіки. Об этом сообщает topor.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Економі́чний націоналі́зм – термін, що описує політику внутрішнього контролю над формуванням економіки, праці і капіталу. Зрозуміло, що відгородитися від світу в епоху глобалізації просто неможливо. Та й не потрібно, бо тут важливий саме баланс між внутрішнім інтересом країни та її діями на зовнішніх ринках. Найперші й найголовніші кроки – боротьба з монополіями як гальмами української економіки – викладені у представленому «Свободою» Антиолігархічному пакеті», — нагадує Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів назвав чотири шляхи виходу зі складного економічного становища України.

«На першому місці для мене та моїх однодумців стоїть потреба підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу. По-перше: якщо не чинити перешкод ініціативі підприємливих українців, то у рамках закону вони піднімуть з колін багато галузей виробництва, у яких можна обходитися без великих підприємств.
По-друге: на великих підприємствах час розвивати акціонування, вводити інститут так званих міноритарних акціонерів, як це практикується у західних економіках.
По третє: запустити в Україну відомі світові бренди, які будуть реально інвестувати виробництво а не виводити гроші в офшори. На відміну від егоїстичного правління нинішніх наших олігархів, це зовсім інша етика ведення бізнесу, інша економічна культура, адже олігархізм – це ознака невисокого рівня розвитку суспільства, яке занепадає.
І четвертий, — найбільш очевидний, але й найбільш дошкульний варіант для тих, хто виснажує економіку й країну в цілому – чітке дотримання законів і невідворотне покарання за їхнє порушення. Для того, щоб ці пункти запрацювали, потрібні зусилля у галузі освіти й культури, і не тільки економічної. Потрібне усвідомлення, перш за все молодими генераціями, що українська історія – це не тільки трагедія. Маємо й події, й імена, гідні наслідування – в науці, культурі, державному управлінні, підприємництві. Тобто, час розгортати свідомість українців на позитив і відбудову», — переконаний Олег Тягнибок.

Відповідаючи на запитання студентів «Як політсила «Свобода» бачить розвиток освіти в Україні», Олег Тягнибок відповів, що дуже стурбований системою освіти в Україні, адже 67 % студентів в анкетах пишуть, що хочуть виїхати за кордон, — інформує прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

«Добре сказав Бісмарк про освіту: «Німецького солдата зробив німецький вчитель». А у нас що? Навчальні заклади 1, 2 рівня акредитації віддано на відкуп фінансування місцевих громад, які не в змозі забезпечити їх, через що вони закриваються. Розкуповуються за безцінь землі, споруди цих навчальних закладів. В результаті в країні не вистачає електриків, сантехніків, робітників інших професій. Потрібні зміни і у вищих навчальних закладах» — вважає Олег Тягнибок.

Лідер ВО «Свобода» також відповів на запитання студентів: «Як повернути заробітчан в Україну», «Скільки часу потрібно, щоб вивести Україну з кризи?», «Які механізми повернення коштів олігархів з офшорів» та інші.
Фото ЧОО ВО "Свобода"

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=110928”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя